/>

فروش در ای دیل

جمعه ۵ خرداد ۱۳۹۶410 بازدید کننده

- معرفی و فروش آنلاین، محصولات معماری و طراحی

 

از تمامی تولید کنندگان، وارد کنندگان و توزیع کنندگان محترم محصولات مرتبط مبلمان، محصولات طراحی و معماری،متریال های ساختمانی دعوت به همکاری می نماید.

 

 

- ما تمام کارها را برای شما انجام میدهیم!

 

محصولات و متریال های معماری و ساختمانی لوکس , کم هزینه و صنایع دستی باکیفیت در سبک های مختلف با برند شما در یک پلت فرم و تیم حرفه ای معرفی و به فروش میرسد .
روشی آسان برای فروش و معرفی محصولات شما.فقط کافی است مشخصات، تصاویر و توضیحات محصول و برند را برای ما ارسال کنید. ما جدول محصول و برند شما را ایجاد میکنیم و قیمت را با توجه به دستورالعمل شما تنظیم میکنیم.

- برند شما را در کانون توجه قرار میدهیم!

 
 در رسانه ها، خبرنامه ها و شبکه های اجتماعی ای دیل محصولات و برند شما را معرفی میکنیم و شما را در کانون توجه قرار میدهیم.
ما می توانیم تمام خدمات شما را پوشش دهیم. از فروش تا حمل و نقل، فرقی ندارد که تازه کار باشید یا کهنه کار تیم ای دیل به شما کمک میکند که نام تجاری و محصول خود را به بهترین شکل معرفی کنید.
 
 

- بیشتر دیده میشوید !

ما محصولات را به صورت پیشنهاد های ویژه با هدف ایجاد آگاهی به حرفه ای ها و دوستداران طراحی از طریق شبکه های اجتماعی و پست ها و اخبار تاثیر گذار توصیف میکنیم.
 
 
 
 
 
 

- یک فروش = یک سفارش

 

روش کار ای دیل به صورت یک فروش، یک سفارش است و به ازای هرسفارش، به تامین کنندگان درخواست کالا می دهیم و با پرداخت خریدار سفارش ارسال میشود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Edealco.com

بهترین راه برای فروش و معرفی محصولات بدون هیچ محدودیتی

در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با واحد تامین کنندگان/فروش در ای دیل (داخلی 3) تماس بگیرید.
تلفن تماس :  28422344 - 021
تلفکس:        28422346 - 021

 

 


برچسب ها
فروش محصولات معماری,ای دیل
×
×