/>

درباره ما

دوشنبه ۲ مرداد ۱۳۹۶933 بازدید کننده

 Edealco.com 

دریافت ایده، خرید و مقایسه آسان

 

اهداف
- ای دیِل برآن است که جامعه ی ،هنرمندان ، مهندسان و طراحان را  در فضایی،برای ارتباط متقابل با سایرمتخصصان،علاقه‌مندان و تولید کنندگان فراهم  آورد. 
- یکی دیگر از اهداف ای دیِل حمایت و معرفی اجمالی تولیدات داخلی است.استراتژی هدفمند، خلاق و هوشمندانه گروه ای دیِل راهبردهای موثر برای ایجاد آگاهی و تقاضا در مشتریان را افزایش می دهد.
- ای دیل طبق ارزش های از پیش تعیین شده خود اول مقایسه و انتخاب را بدون هیچ پیچیدگی برای مصرف کنندگان، 
 از هر قشر جامعه آسان کند و دوم  برای تولید کنندگان داخلی بستری بسیار مناسب ایجاد کند که محصولات خود را به بهترین شکل در یک پلت فرم کامل معرفی کنند.
- ایجاد مرجعی کامل از برترین برندهای منتخب برای معماران، طراحان داخلی ، طراحان دکور، فروشندگان، تولید کنندگان، خریداران و دوستداران طراحی.
 
ایده بگیرید و طراحی کنید
- در میان هزاران محصول و راه حل های پیشنهادی تجهیز، بهترین را انتخاب نمایید. مشاهده محصولات انتخاب شده توسط معماران و طراحان داخلی مطرح دنیا ببینید، که چگونه در پروژه های گوناگون استفاده می شود در نتیجه میتوانید به راحتی پروژه ها، فضای کار و خانه خود را تجهیز کنید. 
از تیم ای دیل کمک بگیرید
​- شما میتوانید برای تجهیز یا دکور پروژه ها، فضای کار و خانه خود از تجربه تیم متخصص ما بهرمند شوید.
 
نماد اعتماد و امنیت خرید 

​- فروشگاه اینترنتی ای دیل از تاریخ 1395/08/03 دارای نماد اعتماد الکترونیکی ذو ستاره می باشد.

- اصالت 100% محصولات و برندهای موجود در وب سایت، توسط ای دیل تضمین میشود.
- تضمین بهترین قیمت
- ٧ روز ضمانت بازگشت کالا
- فروشگاه اینترنتی ای دیل دارای پروتکل امن ( Secure Sockets Layer ) می باشد و خریداران محترم با خیال راحت میتوانند از طریق درگاه بانک سامان پرداخت کنند .
 
در ای دیل محصولات خود را معرفی کنید
- به راحتی میتوانید ویترین مجازی خود را با کاتالوگ، عکس ها، اخبار و اطلاعات تماس در دسترس قراردهید و بهترین بازخورد که شایسته برندتان است داشته باشید.
- محصولات شما توسط هزاران نفر از معماران، طراحان، صاحبان خانه، تولید کنندگان و نمایندگان فروش، دیده خواهد شد و شما در تماس مستقیم با مشتری خواهید بود، در نهایت محصول شما در یک پلت فرم و تیم حرفه ای معرفی و به فروش میرسد.

Edealco.com

بهترین راه برای فروش و معرفی محصولات بدون هیچ محدودیتی
در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با واحد تامین کنندگان/فروش در ای دیل (داخلی 3) تماس بگیرید.
تلفن تماس :  28422344 - 021
تلفکس:        28422346 - 021

 


برچسب ها
درباره ما،تیم ما،ای دیل،edealco
×
×