/>

حریم خصوصی

پنحشنبه ۲۴ فروردين ۱۳۹۶224 بازدید کننده
PRIVACY POLICY

فروشگاه اینترنتی ای دیل ضمن احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می‌کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد.

برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس،شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که کلیه فعالیت‌های ای دیل مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می‌گیرد و طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و بنا به درخواست مشتریان حقوقی گواهی ارزش افزوده صادر می‌شود.
از این رو وارد کردن اطلاعاتی مانند آدرس  ایمیل  و تلفن‌هایی که مشتری در پروفایل خود ثبت می‌کند لازم است، تنها  آدرس ایمیل و تلفن‌های رسمی و مورد تایید مشتری است  و تمام مکاتبات  و پاسخ‌های شرکت از طریق آنها صورت می‌گیرد.
بنابراین درج آدرس، ایمیل و شماره تماس‌های همراه و ثابت توسط مشتری، به منزله مورد تایید بودن صحت آنها است و در صورتی که این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد
ای دیل جهت اطمینان از صحت و قطعیت ثبت سفارش می‌تواند از مشتری، اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.
مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و ای دیل تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.
همچنین ای دیل ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها  و اخبار، خدمات ، برای اعضای وب سایت ایمیل ارسال نماید.
در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل را نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو کنند.
حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند.
ای دیل هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.
همانند سایر وب سایت‌ها ای دیل از جمع آوری IP و کوکی‌ها استفاده می‌کند، اما پروتکل، سرور و لایه‌های امنیتی و روش‌های مناسب مدیریت داده‌ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی‌های غیر قانونی جلوگیری می‌کند.
در صورت وجود هرگونه سوال٬ لطفا با واحد پشتیبانی ای دیل تماس بگیرید.
تماس با فروشگاه اینترنتی ای دیل :
تلفن تماس :  28422344 - 021
تلفکس:        28422346 - 021

برچسب ها
PRIVACY POLICY
×
×